OFERTA

Jesteśmy firmą produkcyjną. Zajmujemy się produkcją nowoczesnych narzędzi czyszczących dla branży kominiarskiej i wentylacyjnej. Posiadamy w sprzedaży systemy do czyszczenia przewodów metodą od góry lub od dołu - przez wyczystkę, również do czyszczenia kominów na gorąco lub płomieniówek w niewystudzonych piecach (system Virra Fire). W naszej ofercie są kamery do inspekcji przewodów kominowych, wentylacyjnych oraz spalinowych, miernik do wykonywania testu szczelności kominów. Możemy zaproponować również  gotowy system do czyszczenia przewodów technologicznych i okapów gastronomicznych. Produkowane i sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się solidnym i przemyślanym wykonaniem.

 • cliki_7szt_art_dobre-1.jpg

  VIRRA CLICK

  System Virra Click do czyszczenia kominów od dołu - bez potrzeby wychodzenia na dach. Profesjonalne elastyczne przedłużki do czyszczenia mechanicznego, przegub startowy napędowy Virra, dedykowane głowice czyszczące Virra z wymiennymi wkładami.

   

 • Lanca kominowa do mechanicznego czyszczenia kominów

  VIRRA MAX PRO

  Lanca do mechanicznego czyszczenia kominów. Jednoczęściowe narzędzie - buława kominowa - do obrotowego czyszczenia kominów i przewodów na wiertarkę. Stalowy wał giętki napędowy obraca się wewnątrz nieruchomego pancerza ochronnego. Całość jest twarda i elastyczna. Bardzo solidne i mocna uchwyty do wiertarki i do głowicy. Lanca posiada łożyska z obydwu stron. Do lancy Virra Pro pasują wszystkie głowice Virra.

 • virra_fire_z_podkladem.jpg

  VIRRA MAX FIRE

  Lanca kominowa do mechanicznego czyszczenia gorących kominów, płomieniówek w niewystudzonych piecach oraz do czyszczenia gorących przewodów technologicznych. Konstrukcja lancy Virra FIRE umożliwia mechaniczne czyszczenie kominów w trakcie pożaru sadzy. Zapobiega przestojowi technologicznemu - umożliwia czyszczenie płomienic i płomieniówek w gorących piecach.

 • virra_vent-2.png

  VIRRA VENT

  Lanca do czyszczenia rur wentylacji mechanicznej, do czyszczenia rekuperacji, do wąskich rur spalinowych. Virra Vent jest bardzo elastyczna, pokonuje kolanka wentylacyjne o średnicy 100mm bez strat obrotowych. Zbudowana z mocnego wału napędowego i pancerza PA11. Łożyskowana obustronnie.

 • jez_kominowy_virra_glowica_lancuchowa_z_kolcami_do_meczanicznego_czyszczenia_kominow-2.jpg

  GŁOWICE

  Głowice Virra pasują do wszystkich systemów Virra do mechanicznego czyszczenia kominów i wentylacji oraz przewodów technologicznych. Budowa głowic jest bardzo praktyczna - składa się z rdzenia oraz wymiennych wkładów. Dzięki temu można samemu szybko i mniejszym kosztem zregenerować zużytą głowicę - wymieniając wkład Virra. Głowice można dobrać do czyszczenia każdego rodzaju komina lub przewodu.

 • localizator.png

  LOKALIZATOR NIEDROŻNOŚCI VIRRA LOCATOR

  Lokalizator Virra Locator niedrożności i zatorów w przewodach kominowych. Z dużą dokładnością wskazuje miejsce, w którym zatkany jest komin. Nadajnik opuszczany w przewodzie do miejsca zatoru i odbiornik przyłożony do ściany lokalizujący miejsce, w którym jest niedrożność. Prosty i niezawodny lokalizator kominowy.

 • kamera_kominowa_z_dwoma_obiektywami_kamera_inspekcyjna_do_przewodo_dual_lenz.jpg

  KAMERA KOMINOWA

  Kolorowa kamera inspekcyjna kominowa, monitor 7" z funkcją nagrywania i odtwarzania obrazu. Posiada dwa obiektywy do filmowania z przodu oraz z boku przewodu. Wyposażona w mocną baterię 6,8Ah która pozwala na długą pracę kamery. Gwarancja 12 miesięcy.

 • miernik_szczelnosci_kominow_virra_tet_(2)-1.png

  MIERNIK SZCZELNOŚCI KOMINÓW VIRRA TET

  Miernik przeznaczony jest do wykonywania prób szczelności przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych tzw. małych kominów, powszechnie stosowanych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Miernik do przeprowadzania próby szczelności kominów w klasach N1, N2, P1, P2 wg norm:

  PN-EN 1443:2019-05 Kominy - Wymagania ogólne

  PN-EN 13216-1:2019-05 Kominy - Metody badań systemów kominowych - Część 1: Ogólne metody
  badań

 • wiertnica_4-1.png

  WIERTNICA KOMINOWA DIAMENTOWA VIRRA

  Wiertnica diamentowa przeznaczona do diamentowego rozwiercania kominów. Dzięki niezawodnej konstrukcji i najwyższej jakości wykonania wiertnica diamentowa Virra jest najlepszym narzędziem do powiększania średnicy przewodów kominowych.