VIRRA CLICK

 

Wybierz gotowy zestaw do czyszczenia kominów od dołu lub złóż swój własny zestaw z odpowiedniej ilości elastycznych drążków i właściwej głowicy czyszczącej:

 

 • ZESTAWY CLICK

  Gotowe zestawy Virra Click do czyszczenia kominów od dołu. Przeznaczone do czyszczenia różnych typów kominów o różnej długości. Możliwość dopasowania zestawu czyszczącego z dokładnością do 1m. Duży wybór dedykowanych głowic czyszczących Virra z wymiennymi wkładami.

   

 • PRZEDŁUŻKI CLICK

  Przedłużki Virra Click - elastyczne pręty Virra Click System do czyszczenia komina od dołu. Pojedyncze przedłużki do przedłużenia zestawu Virra Click. Przedłużki pasują do zestawu Virra Click. Zakończone są szybkozłączkami Virra Click - pewne i szybkie połączenie, przycisk naciskany palcem. Połączenie nie rozłącza się w kominie. Przedłużki mogą obracać się w lewo i w prawo.

   

 • UCHWYTY CLICK

  Uchwyty Virra Click do elastycznych drążków Virra Click. Uchwyt wiertarski do podłączenia wiertarki oraz uchwyt do głowicy - pasuje do wszystkich głowic Virra. Wyposażone w szybkozłączkę zatrzaskową systemu Virra Click.

   

 • PRZEGUB CLICK

  Przegub napędowy Virra Click - startowy drążek giętki Virra. Umożliwia czyszczenie komina od dołu przy pomocy zestawu Virra Click w ciasnych i trudno dostępnych wyczystkach lub rewizjach. W środku pancerza obracający się napęd giętki stalowy umożliwia wykonanie czyszczenia przy mocnym wygięciu drążka. Dzięki temu Przegub napędowy Virra Click przedłuża żywotność całego zestawu do czyszczenia komina od dołu Virra Click.

   

 • AKCESORIA

  Adaptery, pokrowce, zapasowe elementy do systemu Virra Click.