VIRRA MAX PRO

Uniwersalna Lanca kominiarska do czyszczenia komina na wiertarkę. Solidna, poręczna lanca do czyszczenia komina metodą od góry i od dołu. W środku obraca się wał giętki pełny o grubości 10mm, na zewnątrz elastyczny, giętki pancerz Poliamidowy, odporny na ścieranie. Duży wybór głowic czyszczących VIRRA z wymiennymi wkładami.

 • LANCE

  Uniwersalne lance do mechanicznego czyszczenia kominów. Niezawodne i nowoczesne narzędzie do obrotowego czyszczenia kominów metodą łańcuchową - na wiertarkę. Solidna konstrukcja oraz mnogość zastosowań powodują, że Virra PRO jest obowiązkowym narzędziem w każdej firmie związanej z branżą kominiarską.

   

 • GŁOWICE

  Głowice Virra pasują do wszystkich systemów Virra do mechanicznego czyszczenia kominów i wentylacji oraz przewodów technologicznych. Budowa głowic jest bardzo praktyczna - składa się z rdzenia oraz wymiennych wkładów. Dzięki temu można samemu szybko i mniejszym kosztem zregenerować zużytą głowicę - wymieniając wkład Virra. Przeznaczone do czyszczenia każdego rodzaju przewodu.

   

 • AKCESORIA

  Dodatkowe elementy i akcesoria do zestawu Virra Pro. Pokrowce, adaptery, zestawy naprawcze itp.